Kapat

490 Darmstadt – Paderborn iddaa Tahminleri

5 Ağustos 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Geçen sezon beklentilerin altında kalan Darmstadt iyi bir transfer dönemi geçiriyor diyebiliriz. Takımdan ayrılan isimler genelde verimsiz ve genç oyuncular. Futbolu bırakan Jan Rosenthal ve kulüplerine dönen Romain Bregerie (d) ile Ji Dong-won’u (f) kayıp olarak görebiliriz. Ancak takıma yeni katılan Marcel Franke (d), Marcel Heller (os) ve Serdar Dursun (f) gibi isimlerin kaliteyi yükselteceği kesin. Bir de forvet arkası alabilirlerse iddialı olabilirler. Ev sahibinde Felix Platte (f) sakat.

Lige yeniden çıkmayı başaran Paderborn transferde oldukça hareketli bir dönem geçirdi. Özellikle orta alan ve hücum hattını büyük ölçüde değiştirdiler. Bu bakımdan uyum için belli bir süreye ihtiyaçları olacaktır. Özellikle orta sahada bir oyuncu fazlalığı var. Bazı isimlerin gönderilmesi gerekecek. Konuk ekipte yeni transferlerden Tobias Schwede’nin (os) sakatlığı var.

Paderborn’un tam anlamıyla uyum yakalayabilmek için zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Darmstadt sahasında kazanarak başlar.

Öne Çıkanlar
Bu sezon ligde, 2,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)
Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %50 oranında berabere tamamlandı. (1 / 2)

Ev Sahibi
Hakem Bastian Dankert yönetiminde çıktığı 4 maçta 3 mağlubiyet, 1 beraberlik elde etti.

Deplasman
Hakem Bastian Dankert yönetiminde çıktığı 8 maçta 2 galibiyet, 6 mağlubiyet elde etti.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri