Kapat

802 Dijon – Boulazac Basketbol Tahminleri 25 Eylül

Dijon ilk maçını da evinde oynamıştı. C.Reims’e karşı kolay galibiyet ettiler. İç sahada çok farklı oynayacaklarını belli ettiler. Gawin Ware ilk maçında 20 sayı, 7 ribauntla oynadı ve takımın yıldızı oldu. Takımın diğer oyuncularına bakalım: David Holston 17 sayı, 7 asistle oynadı, Ryan Pearson 16 sayı, R.Arnold 10, J.Alien 8 sayı üretti. Strasbourg’dan gelen Leloup ilk maçında beklentilerin altında kaldı, 23 dk sahada kalıp, 3 sayı üretebildi. Dış şutlarda 18’9 isabet bularak %50 isabetle oynamaları dikkat çeken veri.

Boulazac ilk maçında sahasında Le Portel ile oynadı, bütün periyotlarda üstün oynayıp 25 sayı fark attılar. İç sahada dengi rakiplere karşı galibiyetler gelecektir. Ancak deplasmanlarda, kendinden güçlü rakiplere karşı ne yapacaklar? Bugünkü maç iyi bir test olacak. Zaragoza’dan gelen Nicolas de Jong ilk maçında göz doldurdu, 16 sayı, 6 ribauntla oynadı. Ray Cowels, Lami Remis, Gipuzkia’dan gelen Kenny Cherry diğer etkili ve önemli oyuncuları.

Dijon evinde başka bir özgüvenle oynuyor. Reims maçında bunu net gördük, bu maçta da rüzgarı devam ettirebilirler. İlk yarıdan yanlarındayım.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!